A-liste

Advokaterne Arup & Hvidt – advokat Torben Heding Andersen

Akelius

AL2bolig

Albertslund Kommune

Alboa

Algreen – Bæredygtighed, procesledelse og facilitering

Alment

Andelsboligforeningen af 1941

Aros Advice

atp-ejendomme

B-liste

Ballerup Kommune
Banedanmark
Basecamp Student Real Estate
Bauherr
Billund Lufthavn A/S
Billund Kommune
BLOKK
BlueKolding
Boligforeningen B42
Boligforeningen VIBO
Boligforeningen Østerbo
Boligforeningen AAB
Boliggården
Boligkontoret Danmark

B-liste

Boligselskabernes Landsforening (associeret medlem)
Boligselskabet Fruehøjgaard
Boligselskabet Sjælland
BO-VEST
Bovia
Brøndby Kommune
Buus Consult Aps
By & Havn
Byggeri København
Byggiharrasamtak Føroya (associeret medlem)
Bygherrerådgiveren
BygningsRaad
Bygningsstyrelsen

C + D-liste

Castellum

Civica

co2con Bygherrerådgivning

Copenhagen Business School

Colliers International

Constructa A/S

Coop Koncept, Etablering, Byg Vest

COWI

CHRIS INVEST A/S

Cubic Group

DAB – Dansk Almennyttigt Boligselskab

Danica Ejendomme

Danmarks Nationalbank

Danmarks Radio, DR Bygninger

Danske Bank

D+E-liste

DEAS A/S

Deloitte, bygherrerådgivning

DoBconsult

Domea.dk

Dominia A/S, bygherrerådgivning

Drees & Sommer Nordic A/S

DSB Ejendomme

DTU Campus Service

DyrvigConsult ApS

Egedal Kommune

EjendomsInvest

Ejendomsselskabet Casa Nord

EMCON A/S

Energinet

ERIK arkitekter, bygherrerådgivning

Esbjerg Kommune Ejendomme

F-liste

Faxe Kommune

FB Gruppen

FLSmidth A/S

Folketinget

Forskningsfondens Ejendomsselskab

Forsvarsministeriets Ejendomsstyrelse

Fredensborg Kommune

Frederikshavn Kommune

Freja Ejendomme A/S

FSBbolig

FULDENDT

Furesø Kommune

Fællesadministrationen af 2009

G + H-liste

Gangsted Advokatfirma

Gentofte Kommune

Gladsaxe Kommune

Glostrup Kommune

Greve Kommune

Gribskov Kommune, Bygningstjenesten

Grundfos Group Facility

Guldborgsund Kommune

Gymnasiefællesskabet

Helsingør Kommune

Henning Larsen, bygherrerådgivning

Hillerød Kommune, Ejendomme

Himmerland Boligforening

H + I + J-liste

Hedensted Kommune

Hjørring Kommune

HOFOR A/S

Holbæk Kommune

Holstebro Kommune

Hvidovre Kommune

Høje Taastrup Kommune

Hørsholm Kommune

Illuut A/S

Ishøj Kommune

Jacobsen Advice

Jonna Nielsen Byggerådgivning

Juelsberg Gods

K-liste

KAB

Kammeradvokaten

Kerteminde Kommune

Kolding Kommune

KOSMOS DK

Kriminalforsorgen

Kuben Byg A/S

Kuben Management A/S

Københavns Erhvervsakademi (associeret medlem)

Københavns Kommune, Byens Fysik

Københavns Kommune, Børne- og Ungdomsforvaltningen

Københavns Ejendomme & Indkøb

Københavns Lufthavne A/S

Københavns Politi

Københavns Universitet, Campus Plan & Byg

Køge Kommune

L + M-liste

Leif Hansen Bygherrerådgivning

Lejerbo

Lilholm & Partnere Aps

LIFA Landinspektører A/S

LivingLean 

Lolland Kommune

Lyngby-Taarbæk Kommune

Lærernes Pension Ejendomme

Metroselskabet

Middelfart Kommune

MOE A/S, bygherrerådgivning

MS Development Aps

Munksgaard plus Andersen Bygherrerådgivning

N + O + P-liste

Nationalmuseet

Newsec, bygherrerådgivning

NEXT Uddannelse København

Niras A/S, bygherrerådgivning

NNE

not a box

Novafos

Novo Nordisk

NREP

Næstved Kommune

Odense Kommune

PensionDanmark Ejendomme

Pind & Partnere

PostNord Danmark Ejendomme

R-liste

Radiometer

Rambøll, bygherrerådgivning & FM

Rangstrup Development Aps.

Realdania (associeret medlem)

Realdania By og Byg

Region Hovedstaden

Region Midtjylland

Region Nordjylland

Region Sjælland

REKA Gruppen

Relyon Nutec

Roskilde Kommune

RossenConsult A/S

Rudersdal Kommune

Rødovre Kommune

Rørbæk og Møller Arkitekter

S-liste

Samsø Kommune

Samtank A/S

Sandbeck A/S

Sennenbolig

Silkeborg Kommune Ejendomme

Skala Arkitekter, bygherrerådgivning

Skanderborg Kommune

Skanska Øresund A/S

Slagelse Boligselskab

Slagelse Kommune

Slots- og Kulturstyrelsen

Sophienberg Gruppen A/S

Sorø Kommune

Sund & Bælt Holding A/S

Sweco, bygherrerådgivning

T + U + V + W-liste

Taino Ventures Aps

Udenrigsministeriet (associeret medlem)

Udlændingestyrelsen

Varde Kommune

Vejdirektoratet

Vejle Kommune

Vesthimmerlands Kommune

Viltoft

Willis Towers Watson

WSP Parsons Brinckerhoff

Aa-liste

Aabenraa Kommune

Aalborg Kommune, AaK Bygninger

Aalborg Universitet

Aarhus Kommune, Center for Administration og Ejendomme

Aarhus Tech

Aarhus Universitet